VERBERG


Uw winkelmandje bevat momenteel nog geen items.

Wijnen
Wijnen in ons aanbod van de meest populaire wijnlanden

Promo
Can Axartell Tinto BIO
Retourrecht: 14 dagen
Gratis levering vanaf € 100
Betalen via Mastercard, Visa, Bancontact etc..
Bezorging binnen de 3 werkdagen

Rode Wijn:
Can Axartell Tinto BIO

Het unieke wijnhuis Can Axartell van Mallorca (van Shampoo magnaat Hans-Peter Schwarzkopf) onderscheid zich duidelijk vanwege de enorme ambities, natuurvriendelijke aanpak en het respect en gebruik van inheemse druiven. Bewijs hiervoor is de bodega, ontworpen en gebouwd in de uitgegraven put van een oude cementgroeve, waardoor de constructie gebruik maakt van de natuurlijke koelheid van de rots. Bovendien is het ontwerp gebaseerd op de principes van de werking van de zwaartekracht (ook Mètode Gravetat genoemd), waardoor het mogelijk is om het volledige vinificatieproces, van de wijnstok tot het eiken vat, op een natuurlijke en respectvolle manier te laten gebeuren.

 

De Can Axartell Tinto wordt gemaakt van verschillende druiven; Syrah, Merlot en Callet. De Callet-druif is een schaarse druivensoort die vooral op Mallorca aangeplant is.

Op de wijngaarden en in de bodega van de Can Axartell worden sinds de eerste aanplant van de druivenstokken geen chemicaliën gebruikt. Volledig ecologische wijze van wijnbouw en de bodega werkt met de Mètode Gravetat, of de zwaartekrachtmethode. (zie ook bij extra informatie)

 

De Can Axartell Tinto heeft een complex aroma, met tonen van zoethout, eucalyptus, rijp wild fruit, hout en een vleugje rokerige tonen. Het heeft een milde en evenwichtige smaak en frisheid. U proeft zoete kersenjam, kruiden zoals kruidnagel en nootmuskaat, en we komen opnieuw noten van geroosterd hout en de rokerige toetsen van het aroma tegen. Het is een wijn met medium-body, met een zekere droogheid die na verloop van tijd zachter wordt. De afdronk is aanhoudend en fris, met een retronasaal aroma waar het zoethout weer op te merken is.

Rijping: 12 maanden in Franse eiken vaten

 

Alcohol: 13,5 % vol.


Druifsoort(en): Shiraz/Syrah, Callet, Manto Negro
Jaar: 2019
Inhoud: 750 ml
Land: Spanje
€ 12.10 incl BTW
vanaf aankoop van 6 stuks: korting van 15%

LAATST BEKEKEN